“Reworks & Remixes” – dziś premiera tanecznej interpretacji “Homes & Houses” We Call It a Sound!

We Call It a Sound "Reworks & Remixes"

We Call It a Sound „Reworks & Remixes”

Nie minęło wiele czasu od kwietniowej premiery albumu „Homes & Houses” a zespół We Call It a Sound już powraca z nowym wydawnictwem! Tym razem odstąpili swoją przestrzeń piątce niezwykle utalentowanych artystów, zapraszając ich do kreatywnej reorganizacji autorskiego materiału. Wszystkich ich łączy geografia – zarówno ta administracyjna, jak i stylistyczna. Teraz połączyła ich EPka „Reworks & Remixes” – być może najsilniejszy manifest siły szeroko pojętej elektroniki rodem z Wielkopolski!

Bohaterami wydawnictwa są: An On Bast, Hailo, Disordered, Dextre oraz Lemodien. Wszyscy oni tchnęli w utwory z drugiej płyty wolsztyńskiego składu zupełnie nowego ducha, często totalnie reorganizując bazowe kompozycje. Efektem są twory równie dobre, jeśli nie lepsze, które urzeczywistniają marzenia We Call It a Sound o osadzeniu swojej twórczości w już niezaprzeczalnie tanecznych ramach. Prócz tego, że doskonale sprawdza się na parkiecie, wydawnictwo to ma niezaprzeczalną wartość poznawczą – otrzymujemy bowiem kompleksowy przegląd tego co dzieję się na współczesnej scenie w zupełnie nowatorskich i stylistycznie bardzo rozpiętych formach a przy okazji stykamy się z nazwiskami, które już tworzą lub już niedługo tworzyć będą absolutną ekstraklasę rodzimej elektroniki! Życiowym błędem byłoby więc po „Reworks & Remixes” nie sięgnąć, kiedy dostajemy je za absolutny bezcen.

Wydawnictwo dostępne jest pod linkiem: http://www.soundcloud.com/wcias

Reklamy

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This

Reklamy

%d blogerów lubi to: