Już za tydzień „Swing Lo Magellan” Dirty Projectors w polskich sklepach! Zobacz teledysk.

Dirty Projectors | Domino

Dirty Projectors | Domino

Dirty Projectors od lat uchodzą za jedno z najciekawszych zjawisk sceny nowojorskiej. Ich nowy krażek .“Swing Lo MagellanDirty Projectors to niezwykle frapujący miks tradycji inteligentnego popu – od Talking Heads przez Briana Eno i Davida Bowie po Yeasayer.

David Longstreth, lider i jedyny stały członek projektu, dał się poznać jako twórca otwarty na różnorodne estetyczne prądy: od muzyki afrykańskiej i folk po eksperymentalny rock i elektronikę. Na “Swing Lo Magellan” spotykają się bardzo odległe inspiracje, tworząc obraz wysmakowany i wielobarwny.  Prowadzona niepospolitą intuicją płyta zaskakuje świeżością i nieszablonowymi aranżacyjnymi woltami docenionymi przez słuchaczy i światową krytykę (Pitchfork 8.8/10 “Best New Music”, “Uncut” 8/10, “Guardian” 8/10, “Spin” 9/10).

Dirty Projectors „Swing Lo Magellan”
Domino | Isound Labels

Dirty Projectors "Swing Lo Magellan"

Dirty Projectors „Swing Lo Magellan”

Tracklista:

 1. Offspring Are Blank
 2. About To Die
 3. Gun Has No Trigger
 4. Swing Lo Magellan
 5. Just From Chevron
 6. Dance For You
 7. Maybe That Was It
 8. Impregnable Question
 9. See What She Seeing
 10. The Socialites
 11. Unto Caesar
 12. Irresponsible Tune

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: