Motocyklowy Spiritualized na granicy PRL – NRD. Zobacz klip.

Spiritualized "Sweet Heart Sweet Light"

Spiritualized „Sweet Heart Sweet Light”

Jason Pierce nie spuszcza z tonu. Po pierwszym mocno kontrowersyjnym teledysku do „Hey Jane„, utworu otwierającego najnowszą płytę SpiritualizedSweet Heart Sweet Light„, przyszedł czas na drugi singiel. Klip do „Little Girl” osadzony został przez odpowiedzialnego za reżyserię Vincenta Haycocka  w scenerii wschodnioniemieckiej w wersji retro. Punktem wspólnym obu klipów jest zainteresowanie postaciami walczącymi cios za cios z żywiołem życia na granicy marginesu społecznego.

W rolę tytułowej dziewczyny wcieliła się Chesca Miles – jedna z czołowych brytyjskich „stunt riders„. Jej niezwykłe umiejętności zostały wykorzystane scenariuszowo. W klipie zobaczyć możemy piękne sceny akrobacji motocyklowych Chesci przyłączającej się do rzeczywiscie istniejącego wschodnioniemieckiego gangu Eastside Xtremes.

Reklamy

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This

Reklamy

%d blogerów lubi to: