Po Soley czas na Sing Fang i jego „Summer Echoes”! Zobacz teledysk.

Sinn Fang | Morr Music

Sinn Fang | Morr Music


Islandia cieszy się nieprzebranym bogactwem muzycznych talentów. Jedną z największych gwiazd islandzkiej sceny alternatywnej jest Sin Fang – solowy projekt wokalisty i założyciela zespołu Seabear, zaliczającego się do najpopularniejszych islandzkich grup w Polsce.

Sam Sin Fang również poszerza grono zwolenników bardzo szybko. Na wydanym w zeszłym roku albumie „Summers Echoes”, lider projektu Sindri Már Sigfússon dokonuje cudów, udowadniając, że tytuł „islandzkiego króla lo-fi”, który nadały mu islandzkie media, nie jest na wyrost. Artysta proponuje wysokiej próby pop, przyprawiając go szczyptą muzycznego szaleństwa. W nagraniach uczestniczyła również wywodząca się z  Seabeara Soley znana także ze swoich solowych poczynań, a także muzycy tworzący Mum. Materiał na płytę w należącym do zespołu Sigur Ros studia Soundlaugin. Jak łatwo się zorientować, w powstawaniu „Summers Echoes” sprzymierzyły się największe islandzkie muzyczne siły.


Sin Fang "Summer Echoes"

Sin Fang „Summer Echoes”

Sin Fang „Summer Echoes”
Morr Music | Isound Labels

Tracklista:
01. Easier
02. Bruises
03. Fall Down Slow
04. Because Of The Blood
05. Rituals
06. Always Everything
07. Sing From Dream
08. Nineteen
09. Choir
10. Two Boys
11. Nothings
12. Slowlights


Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: