„We Sink” Sóley już w sklepach! Zobacz teledyski.

Sóley "We Sink"

Sóley „We Sink”

Długogrający debiut wokalistki islandzkiego zespołu Seabear jest już dostępny w Polsce! „We Sink” – album dający się porównać do wydawnictw CocoRosie czy Lykke Li – otwiera przed swoimi słuchaczami niezwykle barwny świat wykreowany przez unikalną skandynawską wrażliwość. Zarówno brzmienie, lokujące Sóley w rejonach lo-fi, jak i oparta na klawiszach kopozycja utworów, przepuszczone zostały przez filtr estetyki marzenia sennego. Do polecenia wszystkim zasłuchanym w muzykę Múm i Sigur Rós.

Utwory „Smashed Birds” oraz „Blue Leaves” pochodzą z albumu „We Sink”. „We Will Put Her In Two Graves” jest częścią wydanego w 2010 roku EP „Theater Island”.

 

 

Reklamy

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This

Reklamy

%d blogerów lubi to: