Jazzowa Szkocja, szkocki jazz – płyta „Night Walks” Hidden Orchestra dostępna w Polsce! Posłuchaj i zobacz!

Hidden Orchestra | Tru Thoughts

Hidden Orchestra | Tru Thoughts

Niesamowity elektroniczno-jazzowy kolektyw Hidden Orchestra w swoim brzmieniu łączy znakomity warsztat instrumentalny ze świetną aranżacyjno-kompozytorską wyobraźnią.

Ich muzyka napędzana rytmiami dwóch perkusji godzi nowoczesne rozumienie jazzu, z wpływami hip hopu, drum’n bassu i klasyki (stałym instrumentem jest wiolonczela). Ich krążek „Night Walks” doczekał się tytułu Albumu Miesiąca w jazzowym pasmie radia BBC, zaś zespół ruszył w trasę promocyjną grając m.in. u boku Bonobo, Gillesa Petersona czy Jaga Jazzist. Doskonale przyjęto też ich występy na jazzowej scenie festiwalu w Glastonbury i na jazzowych festiwalach w Kopenhadze i rodzimym Edynburgu.Hidden Orchestra "Night Walks"

Hidden Orchestra "Night Walks"

Hidden Orchestra Night Walks

Tracklista:
01. Antiphon
02. Footsteps
03. Dust
04. Tired And Awake
05. The Windfall
06. Out Of Nowhere
07. Wandering
08. Stammer
09. Strange
10. Undergrowth


Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: