Hot Chip z piątym albumem! Zobacz promujący go klip „Flutes”.

Hot Chip | Domino Records

Dobre wieści nadchodzą z Albionu. 11 czerwca ukaże się na Wyspach długo wyczekiwane piąte wydawnictwo w dorobku zespołu Hot Chip. Czy nowy krążek będzie równie odurzający co ostatni – „One Life Stand”?

„In Our Heads” nie stanowi wyłomu w konsekwentnej twórczości muzyków z Hot Chip. W ich głowach wciąż siedzą dobre pomysły. Dzięki swojej spójności i lekkości zamieszczone na nowym longplayu utwory sprawiają wrażenie, jakby przychodziły im łatwo, bez specjalnego wysiłku. Z szerokiej gamy stylistycznej „In Our Hands”, obejmującej soul, R&B, gospel, Detroit House, disco czy funk, Hot Chip potrafi wydobyć swój własny niepodrabialny głos. Płyta wypełniona jest wybuchowymi utworami tanecznymi, euforycznymi, wpadającymi w ucho melodiami i przestrzennymi, syntezatorowymi piosenkami o miłości. Byle do czerwca.

Album promuje klip do utworu „Flutes”:

Reklamy

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This

Reklamy

%d blogerów lubi to: