Austra, zjawiskowa następczyni Fever Ray i Florence And The Machine, dwa razy zagra w Polsce!

Coraz częściej komentowana przed media i przez miłośników electro-popu kanadyjska Austra jest na początku swojej kariery, już teraz możemy mieć jednak pewność, że oglądamy narodziny dużej gwiazdy. Zapraszamy na jej 2 polskie koncerty:

17.06 – Poznań, SPOT.
18.06 – Warszawa, Cafe Kulturalna

(ceny biletów zostaną podane wkrótce)

W plebiscycie Spinner na 25 najciekawszych kobiecych artystek na muzycznej scenie, Katie Stelmanis, liderka Austry, uplasowała sie na 14 miejscu – wyżej niż Alison z Crystal Castles, Janelle Monae czy Florence Welch (Florence and the Machine)!


Katie w szkole uczyła sie klasycznego śpiewu operowego, grywała też na wiolonczeli i pianinie, jednak jako nastolatka zakochała się w muzyce Nine Inch Nails, Kate Bush i Björk. Przetarcie na muzycznej scenie zdobywała poprzedzając występy CocoRosie i gościnnie wspierając grupę Fucked Up na krążku “The Chemistry Of Common Life”. Producentem debiutanckiej płyty Austry zatytułowanej “Feel It Break” jest Damian Taylor (Björk, The Prodigy, UNKLE). Krążek ukaże się w maju nakładem Domino/Isound Labels.

Austra to taneczne, seksowne i dekadenckie electro z gotyckim sztafażem. Płytę promuje teledysk do utworu “Beat and the Pulse” – urzekający elegancką i dziwną jednocześnie choreografią skąpo ubranych kobiet:

Reklamy

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This

Reklamy

%d blogerów lubi to: