Nagraj teledysk dla Röyksopp !

Röyksopp we współpracy z Genero.tv ogłaszają konkurs na najlepsze video do jednego z dziewięciu kawałków z najnowszego albumu Norwegów “Senior”.

Zasada uczestnictwa jest prosta – wystarczy wybrać kawałek z albumu, stworzyć do niego swój teledysk i zamieścić go na stronie Genero.TV. Zespół wybierze najlepszy klip do każdego z dziewięciu kawałków, a także zwycięzcę całego konkursu. Autor najlepszego clipu spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu otrzyma nagrodę pieniężną wysokości 3,000$. Z kolei twórcy najlepszych clipow do pozostałych ośmiu kompozycji z albumu „Senior” otrzymają po 1,000$. Wyróżnione clipy zstaną też zaprezentowane podczas specjalnego wieczoru z udziałem Röyksopp w BFI Southbank London – najsłynniejszej londyńskiej sali filmowej.
Teledyski można zgłaszać do 17-tego czerwca. Więcej szczegółów na stronie  w linku poniżej. Powodzenia!

http://genero.tv/royksopp/

Nowe wydawnictwo skandynawskiego duetu to kontynuacja zeszłorocznego, świetnie przyjętego, krążka „Junior”. Oba albumy nagrywano w tym samym czasie, jednak elektroniczny, nastrojowy, instrumentalny „Senior” odkrywa nieco inną stronę Röyksopp. Jak tłumaczą Svein Berge i Torbjorn Brundtland: „Junior” było płytą młodzieńczą opartą na wokalach i popowych  harmoniach. „Senior” jest nieco bardziej mroczny, introspekcyjny, melancholijny – to muzyczna refleksja wynikająca z życiowych i artystycznych doświadczeń.”

0 Responses to “Nagraj teledysk dla Röyksopp !”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: