Zobacz "Ostatnie Party w Breslau" !

Polskie “Bękarty wojny” czy współczesny “Kabaret”? Zapraszamy do obejrzenia znakomitej filmowej ilustracji do dźwiękowej opowieści o szalonej imprezie w oblężonym Wrocławiu. Teledysk do utworu “Last Party In Breslau” z płyty “Breslau” IGORA BOXX’a to widowiskowa fantazja autorstwa Grupy 13 znanej m.in. z produkcji video-clipów Kultu, Kazika, DonGURALesko, WWO, Behemotha, Homo Twist i wielu innych polskich gwiazd. Za reżyserię teledysku odpowiadają Dariusz Szermanowicz i Łukasz Tunikowski.

Teledysk można obejrzeć premierowo pod linkiem:

http://www.myspace.com/igorboxx/videos/video/106968862


Igor Boxx to pseudonim sceniczny Igora Pudło z wrocławskiego duetu Skalpel, który w londyńskiej wytwórni Ninja Tune wydał dwie płyty (‚Sklapel’ 2004, ‚Konfusion’ 2005), bardzo dobrze przyjęte na świecie, a w Polsce zaliczane do najważniejszych wydawnictw ubiegłego dziesięciolecia m.in. (Paszport „Polityki” w 2005 r.). Nową dekadę Igor Boxx otwiera solowym albumem p.t. „Breslau”, ktory na świecie ukazał się w połowie października nakładem Ninja Tune. Bohaterem tej płyty jest rodzinne miasto Igora – Wrocław i jego nieodległa historia. “Breslau” to fascynująca muzyczna impresja na temat oblężenia Festung Breslau w 1945r.

teledysk: IGOR BOXX “LAST PARTY IN BRESLAU”

reżyseria: Dariusz Szermanowicz i Łukasz Tunikowski
produkcja: Grupa 13
postprodukcja: MINT
zdjęcia: Bartek Bujko

0 Responses to “Zobacz "Ostatnie Party w Breslau" !”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: