konkurs Editors – wygraj wejściówki na koncert grupy w Warszawie!!!

editors425
Już 23 i 25 listopada w Polsce ponownie wystąpi grupa Editors – najpierw w warszawskiej Stodole, dwa dni później w krakowskim klubie Studio. Brytyjczycy przyjeżdżają do Polski opromienieni sukcesem swej najnowszej, trzeciej płyty „In This Light And On This Evening”, która dotarła na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży, a także na pierwsze miejsce „European Albums Chart”.

Dzięki życzliwości agencji Go Ahead dla fanów brytyjskiej grupy mamy niespodziankę: do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert w Warszawie 23 listopada!

By zdobyć bilet na to wielkie wydarzenie wystarczy w pięciu zwięzłych podpunktach jak najciekawiej odpowiedzieć na pytanie:  DLACZEGO BRYTYJSKIE ZESPOŁY SĄ LEPSZE OD AMERYKAŃSKICH? Odpowiedzi prosimy słać przez najbliższe 10 dni  – do czwartku 12.11 – na adres isoundlabels@isound.pl. Dwójkę autorów, którzy będą przekonywać nas najbardziej skutecznie nagrodzimy wejściówkami! Ogłoszenie wyników konkursu w listopadowy piątek, 13tego! :)


Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: