singiel Hatifnats – premiera już w poniedziałek!

51)420

Hatifnats

Jak już zapowiadaliśmy, wczesną jesienią nakładem Ampersand ukaże się długo oczekiwana debiutancka płyta warszawskiej grupy Hatifnats. Album zatytułowany „Before It Is Too Late” do sklepów trafi 25 września. Tymczasem już w najbliższy poniedziałek 24 sierpnia premiera pierwszego singla z płyty – „Horses From The Shellville” . Tę shoegaze’owo-dreampopową perełkę znaną z koncertów i strony zespołu Hatifnats nagrali w nieco odmienionej wersji  pod okiem Mariusza Szypury (Happy Pills, Silver Rocket) – producenta całego albumu. Utwór w formacie mp3 – wraz z okładką – będzie można  od poniedziałku darmowo ściągnąć z naszej strony!


Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: