nowy singiel George Dorn Screams do ściągnięcia!

waterproof800
Pod tym linkiem można już za darmo ściągnąć nowy singiel bydgoskiej grupy George Dorn Screams– “Waterproof”. Znajdziecie tu również okładkę w formacie PDF. Singiel zawiera oczywiście utwór tytułowy, “Waterproof” oraz “If I Said It’s Good, If I Said It’s Truth” – piosenkę, która jak całość wydanego przez Ampersand / Isound albumu „O’Malley’s Bar” –  zarejestrowana została w Dallas pod okiem amerykańskiego producenta Johna Congletona, jednak ostatecznie nie znalazła się na płycie. Przypominamy, że już 07 sierpnia George Dorn Screams zagrają na mysłowickim Off Festivalu


Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This


%d blogerów lubi to: