Bad Light District – premiera singla i videoclip.

bld-4375
Dziś w „Programie Alternatywnym” Agnieszki Szydłowskiej w radiowej „Trójce” premiera singla „Street of Frozen Phantoms” Bad Light District zapowiadającego nowe polskie wydawnictwo  w Ampersand / Isound. Bad Light District to solowy projekt Michała Smolickiego, na co dzień perkusisty New York Crasnals. Materiał z jego debiutanckiej płyty „Simplifications” zbiera kompozycje nagrane i wyprodukowane przez Michała w ciągu ostatnich dwóch lat, z gościnnym udziałem pozostałych członków NYC. Debiut Smolickiego to przede wszystkim znakomite melodie – postnowofalowo melancholijne, a przy tym niezwykle urokliwe. Premiera płyty Bad light Disctrict – 25 maja. Póki co, zapraszamy do „Trójki” i obejrzenia świetnego teledysku.

Reklamy

Witajcie na stronach blogu Isound Labels.

Magazyn


Stop.Look.ListenSerdecznie zapraszamy do naszego nowego działu - Magazyn Znajdziecie w nim w wywiady, artykuły, sylwetki artystów czy nasze płytowe rekomendacje i przypomnienia.

Zapowiedzi wydawnicze

Luomo Plus

Toro Y Moi Underneath The Pine


Best New Music | 2011
Kultowi i wizjonerscy artyści na jednej kompilacji! Przyszłość sceny muzycznej już dziś! Na płycie m.in. Fleet Foxes, Kanye West, Washed Out, Robyn, Austra, Ariel Pink, Emika, Junior Boys, Four Tet, Deerhunter, Toro Y Moi, Gang Gang Dance, Iron & Wine i inni.

Toro Y Moi Causers Of This

Reklamy

%d blogerów lubi to: